13. Festiwal Tradycji
i Awangardy Muzycznej
KODY

12-15 maja 2021

Wolontariat

Jak co roku poszukujemy ambitnych, kreatywnych, entuzjastycznie nastawionych i żądnych przygód oraz doświadczenia we współtworzeniu międzynarodowego festiwalu muzycznego WOLONTARIUSZY.

Praca wolontariuszy to nie tylko finalne koncerty, ale również najbardziej gorący i burzliwy okres tuż przed oficjalnym rozpoczęciem. Od naszych uczestników oczekujemy wsparcia we wszystkich aspektach tworzenia wydarzenia. To dzięki WAM Festiwal przebiega sprawnie, artyści czują się dobrze, a uczestnicy wspominają jej niezapomniany charakter.

Udział w organizacji tego przedsięwzięcia to wyjątkowa okazja do nauki, zdobycia praktycznego doświadczenia, sprawdzenia się w niecodziennych sytuacjach i dobrej zabawy.

NABÓR

Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa wystarczy skontaktować się z nami. Decyzję o przyjęciu do grona wolontariuszy podejmują organizatorzy i zawiadamiają Was mailowo. Wszelkie pytania dotyczące wolontariatu prosimy kierować na adres: rozdroza@rozdroza.com

ZAŚWIADCZENIE

Na prośbę wolontariusza wydajemy pisemne zaświadczenie o wykonywanej przez niego pracy. Aby otrzymać zaświadczenie i referencje wystarczy zgłosić prośbę osobie bezpośrednio opiekującej się wolontariuszami podczas festiwalu.

Kontakt

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych ROZDROŻA
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Tel: +48 (81) 466 61 67
Fax: +48 81 466 61 64
E-mail: info@kody-festiwal.pl

Mapa

© Rozdroża 2022 ― wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności

Organizator:

Patronat:

Mecenasi:

Partner:

Media:

Skip to content ––