15. Festiwal Tradycji
i Awangardy Muzycznej
KODY

24-28 maja 2023

Wolontariat

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych ROZDROŻA poszukuje wolontariuszy do współpracy przy tegorocznej edycji Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY, która odbędzie się w dn. 24-28 maja 2023 r.

Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY to jedno z najbardziej cenionych przedsięwzięć muzycznych w Polsce. Odbywa się w Lublinie nieprzerwanie od 2009 r. Na program tegorocznej edycji złoży się 6 koncertów polskich i zagranicznych artystów, w tym występ zdobywczyni Nagrody Grammy w 2022 r. – Arooj Aftab oraz koncert grupy BIT20 – jednego z najbardziej rodowodowych norweskich zespołów muzyki nowej z udziałem wybitnej śpiewaczki w stylu tradycyjnym Berit Opheim. Ponadto, zostały zaplanowane: tradycyjna Noc Tańca, warsztaty tańca tradycyjnego oraz wystawa plakatów i fotografii podsumowująca 15 lat obecności Festiwalu na kulturowej mapie Polski.

Praca wolontariusza/ki będzie polegała głównie na:
– obsłudze klubu festiwalowego,
– opiece nad artystami,
– obsłudze widza i szatni podczas wydarzeń festiwalowych,
– wsparciu organizacyjnym przy aranżowaniu przestrzeni na potrzeby wydarzeń (koncertów, wystawy, warsztatów),
– kolportażu materiałów promocyjnych,
– wsparciu działań promocyjnych w social mediach i kanałach komunikacyjnych Ośrodka „Rozdroża”.

Udział w organizacji Festiwalu KODY to wyjątkowa okazja do nauki, zdobycia praktycznego doświadczenia, sprawdzenia się w niecodziennych sytuacjach, ale też sposobność do zawarcia nowych znajomości i dobrej zabawy przy fantastycznej muzyce.

NABÓR
Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa wystarczy skontaktować się z nami mailowo pod adresem rozdroza@rozdroza.com. Osobą opiekującą się wolontariusz(k)ami z ramienia Ośrodka ROZDROŻA jest Anna Horyńska. Wszelkie pytania dotyczące wolontariatu prosimy kierować na adres: a.horynska@rozdroza.com lub telefonicznie +48 81 466 61 69.

ZAŚWIADCZENIE
Na prośbę wolontariusza/ki wydajemy pisemne zaświadczenie o pracy wolontariackiej na rzecz Festiwalu. Aby otrzymać zaświadczenie i referencje wystarczy zgłosić prośbę osobie bezpośrednio opiekującej się wolontariuszami podczas wydarzenia.

 

Kontakt

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych ROZDROŻA
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Tel: +48 (81) 466 61 67
Fax: +48 81 466 61 64
E-mail: rozdroza@rozdroza.com

Mapa

© Rozdroża 2024 ― wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności

Organizator:

Patronat:

Mecenasi:

Projekt „BIT20” został dofinansowany z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Działania 2. „Poprawa dostępu do kultury i sztuki”.

Skip to content ––