12.05

19:45

centrum miasta

Campanoria XV. Muzyka na dzwony Lublina – dyr. manuel m. hervás lino (Hiszpania)

 

20:00

Plac po Farze

Polonez – Marcin Masecki z orkiestrą (Polska)

22:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

The Coal Porters (Wielka Brytania)

14.05

16:00

KINO FESTIWALOWE

Ośrodek Rozdroża, ul. Krak. Przedmieście 39

Pokaz filmów autorstwa Meredith Monk: “Ellis Island” (1981), “Book of Days” (1988)

18:00

Teatr Muzyczny

Ani Choying Drolma (Nepal)

19:00

Filharmonia Lubelska

Wysłannik Duszy – Meredith Monk & Vocal Ensemble (USA)

14.05-16.05

00:00

WARSZTATY 

Teatr Muzyczny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, Lublin

Warsztaty soundpaintingu przygotowujące do występu „Lublin Soundpainting Orchestra”

Prowadzenie: Walter Thompson

15.05

19:00

Filharmonia Lubelska

Projekt 100! Credo – Przyszłość Muzyki – Marcin Dymiter aka emiter (Polska), Tomasz Chołoniewski (Polska), Jerzy Mazzoll (Polska), Ignaz Schick (Niemcy), Jérôme Noetinger (Francja), DJ Lenar (Polska)

 

Gliniane Pieśni - Ladislav Anton (Polska)

22:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Kapela Braci Dziobaków z Woli Destymflandzkiej (Polska)

15.05-17.05

00:00

WARSZTATY

Ośrodek Rozdroża, ul. Krakowskie Przedmieście 39 Lublin

Warsztaty wokalne

Prowadzenie: Pauline Oliveros

16.05

19:00

Filharmonia Lubelska

Alpejska Polifonia – Alpejskie Miniatury – Mytha (Szwajcaria)

 

Nie zadowalaj się prowizorką – AMM: Eddie Prévost, John Tilbury (Wielka Brytania)

 

22:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Zdrowie Pięknych Pań (Polska)

17.05

19:00

Teatr Muzyczny

Williams Mix – Wersja Rozszerzona – Valerio Tricoli (Włochy), Werner Dafeldecker (Austria), Lillevan (Niemcy)

 

Lublin Soundpainting Orchestra – Soundpainter Walter Thompson (USA), uczestnicy warsztatów (Polska)

22:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Kapela Brodów (Polska)

18.05

11:00

SPOTKANIA Z ARTYSTAMI

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Paul Hillier (Wielka Brytani)

19:00

Filharmonia Lubelska

Pauline Oliveros gra Cage’a i Oliveros – Pauline Oliveros (USA), uczestnicy warsztatów (Polska)

 

John Cage i Wieczna Muzyka – Paul Hillier’s Theatre of Voices (Dania)

22:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Romano Ilo (Polska)

19.05

18:00

Filharmonia Lubelska

John Cage: sztuka/film/ muzyka – Margaret Leng Tan (Singapur/USA)

 

Schwitters i Lang – Paul Hillier’s Theatre of Voices (Dania)

21:00

KLUB FESTIWALOWY

Hades Szeroka, ul. Grodzka 21

Konsonans Retro (Ukraina)